LEPENIE TAPIET

Zavolajte nám a my prídeme priamo k vám domov, na stavbu a vy si môžete v pokoji a doma tapety prezrieť a vybrať. Zároveň ochotne poradíme a zameriame daný priestor.

Druhy ponúkaných tapiet

PAPIEROVÉ TAPETY 

vhodné do všetkých interiérov okrem vlhkých miestností. Sú čiastočne svetlostále a možno ich z času na čas zbaviť prachu vlhkou handrou. Životnosť 2 – 5 rokov.

VYNILOVÉ TAPETY 

veľmi praktické, vysoko odolné umývateľné tapety pre všeobecné použitie. Sú odolné proti oderu a slnečnému žiareniu. Vhodné ako náhrada obkladov a na exponované miesta. Životnosť 10 – 15 rokov.

VLIESOVÉ TAPETY

elegantné tapety, ktoré sa vyznačujú maximálnou rozmerovou stabilitou, vysokou priepustnosťou vzduchu a vodných pár a odpudzujú vodu. Veľmi ľahká údržba.

TEXTILNÉ TAPETY

pochádzajú zo starej tradície a pôsobia elegantne a honosne. Vyznačujú sa prirodzenou farebnosťou, pestrým tkaninovým vzorkovaním a rozmerovou stabilitou. Pri lepení treba postupovať s maximálnou opatrnosťou, lepidlo sa nesmie dostať na povrch tapety. Lepenie textilných tapiet môžu vykonávať iba tí najskúsenejší tapetárski majstri, Životnosť tapiet je niekoľko desaťročí.